DEBsec Nedir ?

  • Post category:DEBsec
  • Post last modified:Mart 21, 2024

Günümüz dijital çağında, internetin ve dijitalleşmenin yaygınlaşmasıyla birlikte veri güvenliği her zamankinden daha önemli hale geldi. Güvenlik ihlalleri, veri sızıntıları ve diğer kötü niyetli saldırılar, bireylerin, işletmelerin ve kurumların karşılaştığı en büyük tehditlerden biridir. Bu bağlamda, güvenlik çözümleri giderek karmaşık hale gelirken, kullanıcılar için kullanımı kolay, kapsamlı ve etkili bir güvenlik yazılımı bulmak giderek önem kazanmaktadır.

DEBsec, çığır açan özellikleriyle dikkat çeken ve kullanıcılarına kapsamlı bir güvenlik çözümü sunan bir modüldür. Kuantum Pi yazılımı içerisinde sunulmaz ve ek bir ücretlendirme gerektirir. Ancak, sağladığı özelliklerle bu ek maliyeti hak eden bir çözüm sunar.

DEBsec veri sızıntısı önleme, dosya yedekleme (backup), anti-phishing, anti-Spam koruması, Ransomware, anti-malware, tek tıkla kurtarma, APT/sıfır gün koruması ve daha bir çok özelliğiyle 360 koruma sağlar. 

Aynı zamanda kullanıcıların güvenlik çözümlerini merkezi bir konumdan yönetmelerini sağlayan bulut tabanlı bir platformdur. Bu platform, kullanıcıların DEBsec’in tüm özelliklerini daha kolay erişilebilir ve yönetilebilir bir şekilde kullanmalarını sağlar.